888 666 320

darmowa porada eksperta,

możliwa konsultacja online

Ikona

Zbuduj z nami swój dom

Pomagamy dobrać najkorzystniejszą ofertę Pomagamy dobrać najkorzystniejszą ofertę
Przeprowadzamy przez cały skomplikowany proces kredytowy Przeprowadzamy przez cały skomplikowany proces kredytowy
Nie pobieramy dodatkowych opłat Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat
Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny Bielsko-Biała

Kredyt hipoteczny to aktualnie najpopularniejsza forma finansowania na rynku. Wiele osób decyduje się zawiązać długoterminową umowę z bankiem, aby po okresie kredytowania móc cieszyć się własnym M. Zakup nieruchomości z wykorzystaniem kredytu to decyzja wiążąca, wieloletnia. To powód, dla którego powinieneś powierzyć swoje finanse wykwalifikowanym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiednia optymalizacja kredytowa, jaką oferujemy naszym klientom pozwoli stworzyć korzystną umowę kredytową i uzyskać optymalną formę finansowania. Aktywnie współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, stąd możemy zaoferować w pełni indywidualną ofertę kredytową.

Kredyt hipoteczny Bielsko-Biała – najważniejsze informacje

Kredyt hipoteczny to rodzaj kredytu, który udzielany jest zazwyczaj na okres wielu lat (minimalny okres to 5 lat) pod zabezpieczenie nieruchomości należącej do kredytobiorcy. Zabezpieczenie określane jest jako forma hipoteki, która jest ograniczonym prawem rzeczowym do dochodzenia swoich należności w przypadku braku spłaty kredytu hipotecznego. Decydując się na kredyt hipoteczny Bielsko będziemy potrzebować pieniądze na wkład własny. Zazwyczaj jest to 20% wartości nieruchomości. Zdarza się, że banki gotowe są na finansowanie, jeśli kwota będzie wynosić 10% wkładu własnego. Wówczas należy liczyć się z większą marżą i mniejszym wyborem banków. Jeśli natomiast zdecydujemy się na wyższy wkład własny to możemy liczyć na lepsze warunki kredytowania.

Rodzaje kredytu hipotecznego

Na rynku dostępne są różne formy kredytu hipotecznego. Uzależnione są one od waluty kredytu, celu, rodzaju oprocentowania i rodzaju rat kredytowych. Zazwyczaj kredyty dzielone są na te zawierane w rodzimej walucie, w których rata kredytu uzależniona jest wyłącznie od oprocentowania kredytu. Drugą formą jest kredyt walutowy, zaciągany w obcej walucie lub do niej denominowany. W tym kredycie zadłużenie jest przeliczane na daną walutę kredytu, a oprocentowanie jest uzależnione od oprocentowania kredytów na rynkach międzybankowych dla danej waluty. Wpływ na wysokość raty kredytowej ma w tej sytuacji również kurs walutowy.

Cele finansowania – podział kredytów hipotecznych

Kredyty dzielone są także ze względu na cel finansowania. Wyróżniamy tutaj:

Kredyt hipoteczny Bielsko-Biała
NISKA MARŻA

Nie dodajemy dodatkowej marży. Twój koszt będzie taki, jak w banku.

SKUTECZNOŚĆ

Wybierzemy najlepszą ofertą spośród wielu dostępnych na rynku.

FORMALNOŚCI PO NASZEJ STRONIE

Zajmiemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów.

15 LETNIE DOŚWIADCZENIE

Zaufaj wiedzy ekspertów. Zdaj się na profesjonalizm.

Kliknij i zamów darmowy kontakt
Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny Bielsko-Biała - oprocentowanie

Kredyty hipoteczne obecne na polskim rynku charakteryzują się oprocentowaniem zmiennym. Składa się na nie stopa procentowa Wibor i marża banku. Stopy procentowe są ceną, po jakiej banki pożyczają sobie pieniądze. Marża jest natomiast składnikiem oprocentowania niezmiennym przez cały okres kredytowania. Na jej wysokość składają się zazwyczaj – wartość wkładu własnego, kwota kredytu i kondycja finansowa kredytobiorcy.

Wartość oprocentowania określana jest na podstawie rocznej stopy oprocentowania (RRSO), który odzwierciedla relacje pomiędzy kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu, w odniesieniu do okresu rocznego. Wartość ta znajduje się zazwyczaj w symulacji zobowiązań. Oprocentowanie rzeczywiste pozwala uwzględnić koszty odsetek, opłaty przygotowawczej i innych dodatkowych opłat. Pod uwagę brane są również wartości przepływów finansowych, które związane są ze spłatą kredytu w poszczególnych okresach trwania umowy kredytowej.

Decyzja kredytowa i zawarcie umowy

Po wspólnym ustaleniu podstawowych założeń, dopasujemy umowę do Twoich oczekiwań. Wybierzemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny i przygotujemy niezbędne dokumenty. Wypełnienie wniosku kredytowego trwa zazwyczaj sporo czasu. Nasze doświadczenie pozwoli skutecznie skrócić czas oczekiwania i przystąpić do realizacji założeń umowy. Po otrzymaniu decyzji kredytowej, pomożemy przygotować niezbędne dokumenty, które pozwolą podjąć instytucji bankowej ostateczną decyzję o przyznaniu finansowania. Po uzyskaniu zielonego światła mamy zazwyczaj 30 dni na podpisanie umowy kredytowej.

Kredyty hipoteczne Bielsko - pozwól nam pomóc

15-letnie doświadczenie w bankowości pozwoliło nam zrozumieć potrzeby klientów i systemy działania instytucji bankowych. Dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość usług i indywidualny proces zawierania umów. Współpraca z wieloma bankami pozwala nam uzyskać optymalne rozwiązania dla Ciebie i Twojej sytuacji finansowej. Szeroki wachlarz możliwości ułatwia i znacznie przyspiesza zawieranie umów. Przez cały okres trwania współpracy służymy radą i chętnie wskazujemy optymalną formę kredytowania.

888 666 320

darmowa porada eksperta

tel-icon

Porozmawiaj o tym, darmowa porada!

Zostaw numer lub zadzwoń


  888 666 320

  Zapraszamy na odbycie telekonsultacji

  Darmowa porada eksperta!

  tel-icon

  FAQ

  Jaki wymagany jest minimalny wkład własny?

  Zazwyczaj wymagamy wkładu własnego na poziomie 20% kwoty finansowania, jednak w ofertach niektórych banków istnieje możliwość ubezpieczenia brakującego wkładu własnego.

  Jak długo musi istnieć rozdzielność majątkowa?

  Wystarczy jeden dzień.

  Ile kosztuje porada?

  Przy kredycie hipotecznym nigdy nie są pobierane żadne opłaty.

  Czy możliwe jest uzyskanie kredytu hipotecznego rozliczając się w formie ryczałtu?

  Oczywiście, istnieje taka możliwość.

  Jaki jest maksymalny okres kredytowania?

  Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 lat, do 80 roku życia.

  Czy możliwe jest dokonanie wcześniejszej spłaty kredytu?

  Tak, zostawiamy taką możliwość naszym klientom.

  Opinie - czyli dlaczego warto nam zaufać?

  Restrukturyzacja.pro Ekspert ds. prawa restrukturyzacyjnego

  Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w naszym biurze.

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Massalski.pro Stała lub doraźna obsługa prawna

  Skorzystaj z profesjonalnej pomocy radcy prawnego.

  © 2024 Accon.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone

  Zadzwoń teraz